ARACIMO İLE YENİ ARABANIZLA TANIŞMAYA NE DERSİNİZ? 

Türkiye’nin dijital bayisi Aracimo.com olarak iletişim kanalları üzerinden duyurduğumuz “1.000 TL Hediye” kampanyamızın detayları ve katılım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

KAMPANYA TANIMI ve KATILIM ŞARTLARI

Kampanya Adı: “1.000 TL Hediye”
Kampanya Tarihleri:
01 Ekim 2019 Salı Saat 09.00
31 Ekim 2019 Perşembe Saat 23.59 arasında katılım talepleri toplanacaktır.

TANIM VE KATILIM KOŞULLARI

Kampanya tarihleri aralığında www.aracimo.com sayfasını ziyaret ederek, üye olma işlemi gerçekleştirmiş kullanıcıların yararlanabilecekleri, şartları maddeler halinde aşağıda yer alan internet tabanlı bir katılım kampanyasıdır.

Katılım Şartları ve Geçerlilik Hükümleri

– Belirtilen kampanya tarihleri arasında www.aracimo.com platformuna ait aracimocom instagram hesabından yapılan kampanya duyurusunu “Beğen” butonuna tıklayarak beğenmiş olmak

– Belirtilen kampanya tarihleri arasında www.aracimo.com platformuna giriş yapmış ve “Üye Ol” seçenekleri ile üyelik işlemi gerçekleştirmiş olmak.

kampanyaya katılım için esas alınacaktır.

Kampanya Kazanımı Geçerlilik Hükümleri

Katılımcıların başvurularının geçerli olabilmesi için;

– Her katılımcı üyelik işlemlerini eksiksiz tamamlamalı ve gerekli KVKK onaylarını vermelidir.

– Her bir katılımcı kampanyaya 1 defa katılabilir.

– Kampanyada taahhüt edilen 1.000 TL, aracın aracimo.com platformu üzerinden istenen teklif talebi doğrultusunda, teklif veren üye iş yeri bayilerden gelen teklifler arasından birinin değerlendirilerek satın alınması durumuna özeldir.

– Satın alma bedeli ile aracimo.com üzerinden katılımcıya teklif veren üye iş yeri bayi teklifi bire bir aynı olmalıdır.

– Satın alım evraklarının katılımcı tarafından Aracimo teklif takip numarası ile birlikte info@aracimo.com adresine iletilmesi gerekmektedir.

–  Otomobilin yetkili bayi tarafından müşteriye teslim anının fotoğraflandırılması ve kampanya katılımcısının instagram hesabında aracimocom instagram hesabını ve en az 3 arkadaşını etiketleyerek satın alma tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde yayınlaması ve en az 2 ay kaldırmaması gerekmektedir.

– Kampanya ödülünden faydalanabilmek için 31.10.2019 Saat 17.30 ‘a kadar Aracimo.com platformu üzerinden gelen üye iş yeri bayi tekliflerinden birinin, ilgili kullanıcı üye tarafından satın alma işlemi ile sonlandırılmış olması gerekmektedir. 31.10.2019 saat 17.30 sonrasında oluşturulmuş teklif talepleri, teklif değerlendirme işlemleri ve Aracimo.com platformu aracılığı sonrasında gerçekleşen satış işlemlerinde kampanya geçerli sayılmayacaktır.

Kamuoyuna Saygılarımızla.

Aracimo.com

Türkiye’nin En Dijital Otomobil Bayisi