Aracımo Nedir?

Aracımo istediğiniz sıfır aracı en uygun fiyata bulabilmenin en kolay yoludur. Koltuğunuzdan kalkmadan Türkiye’deki bütün bayiler arzuladığınız aracı size en uygun maliyetlerde sunmak için hazır bekliyor.

24 saat içerisinde dilediğiniz renk ve modeldeki aracı bayi bayi gezmeden nerede mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bütün bayilerden teklifler alarak alacak olduğunuz aracın fiyatının makul olup olmadığını öğrenecek, fiyat ve lokasyon olarak en uygun aracı almış olduğunuzdan emin olacaksınız.

Aracımo“Araba almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.”

Aracımo sizlere araba almanın en kolay yolunu sunuyor

» Yeni otomobilinizi birkaç tıkla bulun.

» Fiyat ve lokasyona dayalı en uygun teklifleri karşılaştırın.

» Bayilerden en iyi fiyatı pazarlık yapmaya gerek kalmadan direk alın.

» Şartlarınıza göre tercih ettiğiniz bayi ile iletişime geçin.

» Doğrudan bayiden aracınızı satın alın.

Hangi arabayı satın alacağınızı bulun

Aracımo sayesinde bayiler sadece showroomda gerçekleştirdikleri satış adedinden çok daha fazlasını gerçekleştirmektedirler. Böylelikle maliyetlerini azaltırken, satış adetlerini artırmaktadırlar. Buda müşterilere daha uygun fiyata araç sunmalarını sağlamaktadır.

Ne istediğinizden emin değil misiniz? Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için her otomobil için değerlendirmeleri okuyun. Zaten aklınızda bir otomobil varsa bununla ilgili en iyi teklifleri bayilerimizden almanız ve karşılaştırmanız yeterlidir.

Bayiler size en iyi teklifi sunmak için yarışırlar

İstediğiniz arabayı seçin ve Türkiye’nin en iyi bayileri sizin için tekliflerini hazırlasınlar. 24 saat içerisinde 5 teklife kadar en iyi teklifleri sizlerle paylaşmış oluruz. Tekliflerinizi fiyat, bayi konumu ve diğer aracimo kullanıcı değerlendirmelerini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz.

Bu süreçte tüm kontrol sizde. Pazarlık yapmaya gerek kalmadan sorular sormak veya sipariş vermek için bayilere başvurun. Bayilere adınızı açıklamadan mesaj atabilir veya doğrudan arayabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi asla bayilerle paylaşmıyoruz, böylece rahatsız edilmeyeceksiniz. İsterseniz bayilerin showroomlarını ziyaret edebilir, bayiler tarafından aranmayı talep edebilir veya test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?