Aracımo nedir?

Aracımo istediğiniz sıfır aracı en uygun fiyata bulabilmenin en kolay yoludur. Koltuğunuzdan kalkmadan Türkiye’deki bütün bayiler arzuladığınız aracı size en uygun maliyetlerde sunmak için hazır bekliyor.

24 saat içerisinde dilediğiniz renk ve modeldeki aracı bayi bayi gezmeden nerede mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bütün bayilerden teklifler alarak alacak olduğunuz aracın fiyatının makul olup olmadığını öğrenecek, fiyat ve lokasyon olarak en uygun aracı almış olduğunuzdan emin olacaksınız.

Aracımo'nun sunduğu avantajları nelerdir?

Yeni otomobilinizi birkaç tıkla bulabilir, fiyat ve lokasyona dayalı en uygun teklifleri karşılaştırma yapabilirsiniz. Bayilerden en iyi fiyatı pazarlık yapmaya gerek kalmadan direk satın alma aşamasına geçebilirsiniz. Dilerseniz şartlarınıza göre tercih ettiğiniz bayi ile iletişime geçebilir, doğrudan bayiden aracınızı satın alabilirsiniz.

Aracımo fiyatlarına nasıl güvenebilirim?

Aracımo sayesinde bayiler sadece showroomda gerçekleştirdikleri satış adedinden çok daha fazlasını gerçekleştirmektedirler. Böylelikle maliyetlerini azaltırken, satış adetlerini artırmaktadırlar. Buda müşterilere daha uygun fiyata araç sunmalarını sağlamaktadır.

Hangi bayilerden teklifler alacağım?

Yalnızca ana markaların onayladığı yetkili bayilerle çalışıyoruz. Hepsinde ziyaret edebileceğiniz showroomlar bulunmaktadır ve diğer otomobil alıcılarından aldığı puanları ve yorumları okuyarak kararınızı verebilirsiniz. Bütün otomobiller garanti dahilindedir ve nereden satın alırsanız alın, herhangi bir bayide aracınızı servise götürebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim bayiler ile paylaşılacak mı?

Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Teklifler ne kadar sürede tarafıma iletilecektir?

İstediğiniz arabayı seçin ve Türkiye’nin en iyi bayileri sizin için tekliflerini hazırlasınlar. 24 saat içerisinde 5 teklife kadar en iyi teklifleri sizlerle paylaşmış oluruz. Tekliflerinizi fiyat, bayi konumu ve diğer aracimo kullanıcı değerlendirmelerini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz.

Teklifi aldım, şimdi ne yapmalıyım?

Kolaylıkla satın alma aşamasına geçebilirsiniz. Size teklif veren bayi ile iletişime geçebilir, dilerseniz görüşme için randevu talep edebilirsiniz.

Aracımı ne zaman, nereden alacağım?

Aracınızı doğrudan bizden değil, bayiden alıyorsunuz. Ne zaman teslim edileceği bayi tarafından size iletilecektir.

Teklif almak için ücret ödemem gerekiyor mu?

Aracımo’yu kullanmak için herhangi bir şey talep etmiyoruz.

Cevabını bulamadığım sorum var?

info@aracimo.com adresinden veya buradan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.